25 – tvoje číslo dňa.

25  – NENÁROČNOSŤ

„Tvojou základnou požiadavkou je poctivosť. Požaduješ ju od druhých a aj ty sama ju prehnane plníš. Skutočným cieľom tvojho hľadania je pravda. Musíš sa zmieriť s tým, že je viac právd a všetky majú právo na existenciu. Tvoja druhá silná vlastnosť je trpezlivosť. Tá ti pomôže pri tvojom hľadaní sem tam nájsť v tom chaose nejaké zrnko pravdy.“

     Bez ohľadu na to, koľko dokážeš  zo svojho potenciálu uplatniť zostávaš stále skromná a nenáročná. Si veľmi citlivá a láskavá. Nešetrnosť druhých sa ťa dotkne oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo.

5 – je chápavá a nezávislá. Ak máš v dátume narodenia ďalšiu dvojku, tak ti narastá citlivosť a môžeš si do určitej miery potlačiť túžbu po nezávislosti. S viacerými dvojkami môžeš byť nezávislá, iba v prípade, že ťa k tomu donútia životné okolnosti.

7 (2+5)    – mierumilovná dvojka a duchovná sedmička. Ako dvojka tak aj sedmička sú čísla citové, čo znamená, že u teba je väčšia senzitivita a emocionálna hĺbka (a to môže viesť k citovým výlevom a konfliktom v partnerskom spolunažívaní, alebo potláčaní svojich pocitov).

     Potreba životného druha sa stáva v tvojom živote  jednou z najväčších. priorít. Chceš so svojím partnerom nadviazať vzťah veľmi blízky. Si tichá, citlivá s veľkou dávkou intuície. Niektoré situácie potrebuješ zakúsiť na vlastnej koži aby si sa z nich poučila. Potrebuješ zmenu, výzvu, vzrušenie a ak máš v dátume viacero pätiek, pokúsiš sa o čokoľvek.

     Máš nadanie napodobňovať v žarte iných pokiaľ sa ocitneš v spoločnosti.  Dokážeš byť zábavná ale musíš byť v spoločnosti, ktorá je naladená na podobnú nôtu a potom si schopná sa baviť celý večer. Potrebuješ mať pocit, že ťa ostatní berú.

Ak funguješ negatívne veľmi ťažko sa ti robia rozhodnutia, ktoré sa dotikajú tvojich citov. Ťažko čelíš stresovým situáciám v partnerskom vzťahu a radšej si nebudeš všímať žiadnych rozporov a zmieriš sa aj s tým čo ti nevyhovuje alebo siahneš po fľaši, než aby si urobila niečo pre to, aby sa situácia zmenila. Prejavuje sa u teba dvojakosť a nestálosť. Si náladová a bojíš sa zmien. Si závislá na partnerovi.

Sebahodnota - 1 - Tvorenie života

18.6. - 20. 6. 

Numerológický kurz

♥  Kto som?

♥  Aké je moje poslanie?

♥  Ako ho naplním?

♥  Čo mi bráni žiť v súlase so sebou?

♥  Prečo sa mi nedarí dosahovať vytýčené ciele a sny?

Na tieto aj iné otázky si nájdeš odpovede v našej škole.

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.