27 – tvoje číslo dňa.

“Nechceš život meniť, ale iba ho viac spoznať. Snažíš sa odhaľovať súvislosti, zbierať skúsenosti a zdieľať ich ostatným, pokiaľ veríš, že im takto môžeš poskytnúť radu a pomoc. Pretože si sami dôležitou súčasťou tohto života, budeš sa stále snažiť aj o poznávanie seba. To ťa môže zaviesť od psychológie, ezoteriky až k okultizmu. Pritom hrozí jedno nebezpečenstvo, že sa nedostaneš ďalej, než k pozorovaniu svojho vlastného zázraku.”

Kľúčovým slovom je Svedomitosť. Máš v živote jasno, čo je pre teba dobré a čo dobré nie je. Ak urobíš niečo, čo ti tvoje svedomie hovorí, že to by bolo nesprávne, nenájdeš pokoj pokiaľ to nenapravíš. Dokážeš sama seba trestať prísnejšie, než by ťa potrestal akýkoľvek štátny systém.

2 – intuitívna, mierumilovná, citlivá, ochotná nesebecky venovať svoj čas druhým

7 – pozorovacie schopnosti, otvorene vyjadrované jasné názory

9 – (2+7) – múdrosť, pevné zásady, poctivosť. Všetky tri čísla vyhľadávajú pokoj. Máš potenciál k rozvoju vlastnej integrity, nepodliehaš vplyvom spoločenským, či náboženským normám.

Veľa z vás sú svojim spôsobom duchovne založení alebo vás priťahuje alternatívny životný štýl. Obídeš sa od všetkých poznatkov, ktoré nevieš uplatniť v praxi a než uznáš akýkoľvek duchovný, či filozofický pojem, potrebuješ nejakú formu dôkazu. Pravda a hlbší zmysel života majú pre teba veľkú dôležitosť. Povrchným vzťahom sa vyhýbaš a hľadáš u partnera spriaznenosť.

Často sa snažíš zlepšiť situáciu iným, pomáhať im. Si ochotná ujať sa vedenia, pokiaľ cítiš, že nikto iný by k tomu nepristupoval tak zodpovedne a nikto by sa danej úlohy nedokázal zhostiť tak dobre ako ty. Máš veľa čo dať druhým.

Ak funguješ negatívne, berieš seba a život niekedy až príliš vážne. Máš sklon k sebazničeniu. Máš pocit viny aj za veci, ktoré sa ťa priamo netýkajú. Potom u teba vznikajú závislosti na drogách, alkohole, rôzne stresové problémy, nervové zrútenia alebo dokonca seba vražedné sklony.

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.