28 – tvoje číslo dňa.

„Mal by si byť politický činný… Máš schopnosť myslieť kreatívne a samostatne. Bez problémov preberáš vedúce miesta a obraciaš veci k dobrému. Pretože jednoduchá humanistická predstava o živote je tvojim meradlom, podľa ktorého priamočiaro jednáš.“

     Keď za intuitívnym, mierumilovným číslom dva nasleduje silná schopná osmička, dochádza ku konfliktom. Jedna časť povahy túži po životnom druhovi a druhá časť má potrebu sa osamostatniť a žiť pre seba. Obe čísla spolu dávajú nezávislú, nespútanú vibráciu čísla jedna, ktorá v tebe zvyšuje potrebu nepodliehať žiadnym obmedzeniam.

Partnerský vzťah je pre teba životne dôležitý a bez životného partnera si nadobro v koncoch, avšak silný vplyv nezávislej jednotky vzbudzuje potrebu sa z tohto vzťahu čas od času vymaniť.

     Máš zmysel pre humor a dokážeš byť tiež nesmierne tvrdohlavý. Vedľajšie záujmy sú pre teba nesmierne dôležité. Si rád keď máš všetko pod vlastnou kontrolou a rozhoduješ za seba. Si dobrák a nestojíš o to vyvolávať svojim jednaním konflikty.

Stresové situácie sa ťa hlboko dotýkajú. Pokiaľ sa však cítiš akokoľvek ohrozený, vynorí sa na povrch vibrácia osmičky a potom sa dokážeš aj hlasno ozvať. Nenecháš sa nikým zastrašiť, nebojíš sa vystúpiť na obranu svojich práv ani práv druhých. Nevzdáš sa pokiaľ nenadobudneš pocit, že spravodlivosti bolo zadosťučinené.

     Je pre teba veľmi dôležité aby si sa naučil konštruktívne vyjadrovať svoje pocity a emócie, pretože vnútorný pokoj je pre teba veľmi dôležitý. Máš veľký záujem o druhých a nie je ti zaťažko kedykoľvek pomôcť keď to potrebujú. V milostnom vzťahu si nežný a milujúci. Veľký význam má pre teba komunikácia, aj napriek tomu že ti robí ťažkosti vyjadriť svoje hlboké pocity. Než aby si povedal ako máš rad, radšej to predvedieš. 

     Keď sa negatívne vyvíjaš tak v sebe živíš agresivitu a to môže ovplyvňovať tvoje zdravie. V takých prípadoch je pre teba problém nájsť v citovom živote rovnováhu a žiť šťastne po boku jedného partnera.

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.