Čísla 9 alebo 4 v dátume u detí. “Nepodceňujte ma!”

Šikovnosť a dôvtip Západu.

Pozor! Nepočítame v tomto prípade 9 -ku z tisícročia 1900.

Sila a dôvtip západu

Aký je rozdiel ak sme narodení v tisícročí 1900 alebo 2000 v skratke.

1️⃣ – ja chcem, sústredenie na seba 9️⃣ – vytrvalosť idem si za tým…

2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ – tieto deti budú naprávať chyby nás rodičov. Postupne vystriedajú našu dnešnú konzumnú spoločnosť, telesnú a duševnú strnulosť do väčšej spolupráce k sebe a k životnému prostrediu.

Tieto deti vo väčšine ani netreba vychovávať, aj tak urobia, čo chcú. To však neznamená, že by boli ťažko zvládnuteľné. Naopak. Žijú si svoj život, a ak majú okolo seba dobré vzory, sú spokojné. Číslo 9 v dátume narodenia prináša do života takú veľkú silu, že ak v ňom máte číslo 9, ktoré nepochádza zo storočia (1900), chcete sa jednoducho presadiť. Usilovnosťou a cieľavedomosťou tieto deti často vynikajú nad ostatnými.

Síce občas svojou efektívnosťou a neomylnou cieľavedomosťou vedia občas poriadne liezť ostatným na nervy. V dospelosti tieto deti majú v pláne nielen úspech, ale sú preň ochotné aj ťažko pracovať a občas podávať neslýchané výkony. Kreatívna fáza trvá u nich vlastne celý život. Iba zriedka sa uzatvárajú pred konštruktívnou kritikou, ktorá so sebou prináša zmysluplné zmeny.

stolár

4️⃣ – je viac manuálne a technicky zručnejšia. Tieto deti radi vyrábajú, stavajú, vytvárajú najradšej vlastnými rukami. Ideálne pre nejaké remeslo. Tešia sa keď vidia výsledky svojej práce.

9️⃣ – má v sebe viac obchodníckeho ducha. Západ sa ničoho nebojí a poháňa veci dopredu, kým nedosiahne svoj cieľ.

Ak ako rodič viete všetko lepšie a trváte si vo väčšine veciach na svojom, dosť deťom aj sebe sťažíte život. Tieto deti sú bojovníci a víťazi 😁. Hlavne ak v dátume majú dve a viac čísel.

Napríklad dátum narodenia. 9.10.2019 (dve 9-tky) alebo 9.4.20014 (jedna 9-tka, dve 4-ky)

Viac čísel môže u detí spôsobiť výbuchy hnevu až egoizmu. Majú silnú priebojnosť niekedy až na úkor tímovej spolupráce. Doprajte im pocit, že to čo robia, zvládnu sami. Rodičia majú často strach a robia veci za nich alebo naopak ich preťažujú napríklad tým, že často majú na starosti mladšieho súrodenca. Nie je jednoduché pre rodiča niekedy určiť tú správnu hranicu kedy ich nechať samých a dôverovať a kedy zakročiť.

Je pravda, že sú tvrdohlavé ale aj veľmi vytrvalé. Je to cenná vlastnosť ak sa uplatňuje v správnej miere. Berte ctižiadostivosť týchto detí vážne! Nič ich nezraní viac ako podceňovanie. To môže vyústiť do veľkej agresie. Môže sa to neskôr prejavovať aj v dospelosti. Ako náhle vás vonku niekto podcení, neocení, cítite nepríjemný pocit, napríklad krivdu. Ak nepotláčate svoje pocity, ste agresívny. Ak ich potláčate sú agresívne vaše deti alebo vám to odzrkadľujú nejakou chorobou. “Predsa je pod vašu úroveň, že viete viac, máte predsa pravdu a musíte sa vzdať.” Za ustupovaním v dospelosti sa ukrýva zbabelé vyhýbanie sa konfliktom a strach zo života.

Ak je 4️⃣alebo 9️⃣ na konci v dátume narodenia napríklad 1974, 1979, 1984,1989, 1994, 1999, 2009, 2014 v niektorých riadkoch sa vôbec u detí alebo u seba nemusíte spoznávať. Môžete mať v sebe túto silu potlačenú z viacerých dôvodov:

Vaši rodičia nemali v dátume narodenia tieto čísla, preto nevedia túto energiu čísla pochopiť. Možno tieto čísla mali ale tiež majú svoj potenciál potlačení, prípadne si rovnaké programy ťahajú od svojich rodičov. Napríklad. “To sa nesmie… To sa nepatrí… Čo povedia druhí… Prestaň snívať, to sa ti nepodarí. Nevymýšľaj, takto život nefunguje….”

Vidia len ten svoj uhol pohľadu a nevedia pochopiť ten váš alebo naopak. Majú strach, že ste iní a boja sa, že to pre vás nie je dobré. Potláčajú vašu drzosť, priebojnosť, vôľu, lebo sa boja, že sa sklamete alebo neuspejete. Záleží im na tom, čo povedia druhí alebo okolie.

Peniaze a “bohatstvo” sú pre vás dôležité či je to dieťa alebo ste dospelí. Dôležité je naučiť sa s peniazmi šikovne a ľudsky prijateľne zaobchádzať. Patria k vášmu životnému šťastiu.

dievčatko na opätku

Moje krstniatko Natálka, narodená v apríli už ako 2 ročná si obúvala babkine topánky na opätku. A hádala sa s maminou čo si oblečie a čo nie. Suknička je suknička. Radi majú pekné veci na sebe. Radi nakupujú.

Obchodník

Kubko náš známi, ktorý je narodený 9.9. 2010 mi stále niečo predával. Už od mala rozmýšľal čo kúpi, za koľko a ako to predá.

Pekný deň priatelia.

Miša

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.