Som maminou dvoch detí,  psíka Froda a kocúra Lea.  Momentálne už 12 rokov vediem terapie formou Kineziológie One Brain, homeopatie a numerológie. Pracujem s deťmi a ich rodičmi. Tiež pracujem v centre Basic ako učiteľ s deťmi , ktoré majú rôzne problémy s učením. Vediem prednášky, kurzy, tábory. Milujem súvislosti a rada prepájam numerológiu s praxou. 

"Dostala som do vienka dar súvislostí, ktoré vnímam v každej situácií nášho života."

                                                                               Michaela Košalková

K numerológií som sa dostala pred viac ako 23-ma rokmi. Mala som pocit, že mi nikto nerozumie. Hlavne som si uvedomila, že to nie ostatní nerozumejú mne ale ja nerozumiem sebe. Presne v tomto období som začala pracovať aj v personálnej agentúre ako HR Manager, kde som si svoje poznatky hneď mohla vyskúšať v praxi. 

Bola som prekvapená ako čísla v našom živote fungujú, ako prirodzene s nimi kráčame na našej ceste. Veľakrát som v sebe cítila nepokoj, strach, hnev alebo som sa nevedela rozhodnúť. 

  Mám nechať prácu a ísť podnikať?

  Je môj muž ten pravý?

  Čo je mojím poslaním, čo mám robiť?

  Ako mám pomôcť deťom, som dobrou mamou? 

Vďaka numerológií a neskôr kineziológií som sa stále upokojila. Našla som vo svojom (ich) dátume narodenia vždy odpoveď. Čo sa mám teraz naučiť, či pochopiť. Kam ma život posúva ale ja sa ešte bránim. Čo mi môj manžel zrkadlí, aby som si uvedomila. Aké zranenia mám z detstva, ktoré mi moje deti cez ich správanie ukazujú.  Aký potenciál mám v sebe...

Kineziológia One Brain - práca s podvedomími vzorcami.

Lenže ako to býva, nie vo všetkom mi čísla vedeli pomôcť. 

"Vďaka“ mojím zdravotným problémom som vyhľadávala lekárov a všelijakých liečiteľov, až som sa dostala k pani, ktorá robila kineziológiu. Vtedy som si povedala: „Toto by som chcela robiť raz aj ja.“ 

Kineziológia bola pre mňa ďalšia možnosť ako si vyriešiť svoje zdravotné problémy a nájsť príčinu svojich problémov vo svojom podvedomí. Prihlásila som sa na kurz do Prahy, ktorý vedla Ing. Zdenka Jordánová „Poznej svùj cíl.“ Tento 4 ročný kurz mi ovplyvnil môj život, pohľad naň, vnímanie seba, svojich blízkych.

Pochopila som príčiny svojich zdravotných, ale aj vzťahových problémov a uvedomila som si, že strojcom svojho šťastia som si sama. Pri týchto úžasných súvislostiach, ktoré sa mi po tie roky pri kineziológii skladali som pochopila, že to chcem posúvať ďalej. Pomáhať ľuďom, hľadať príčiny ich ťažkostí a problémov.