Prečo niektoré deti pred spaním ožijú.

Oheň a vášeň u detí.

Ak majú deti v dátume narodenia čísla 7️⃣2️⃣ (tisícročie, čiže rok narodenia začínajúci 2-kou (2000) sa do kolesa nezapisuje). Sú temperamentné, silné, výrazné, nezávislé a energetické. Niekedy sa môže zdať, že neexistuje nič čo by sa im nepodarilo. Vedia sa nadchnúť pre nejakú vec. Sú zvedavé a veselé od skorého rána. Majú radi zmeny a preto nepatria medzi domasedov.

https://skolacisel.sk/zapisovanie-cisel-do-kolesa/

7 – má v sebe viac temperamentu, nepôsobí veľmi spontánne, ale zato o čosi vytrvalejšie. 2 – pôsobí viac spontánnejšie, prudšie a nie až tak vytrvalo.

Týmto deťom padne dobre, ak sa pred spaním poriadne vyšantia. Pocit, že deň poriadne nevyužili, ich privádza k chorobám. Počítanie ovečiek im nepomôže nájsť vnútorný pokoj. Chcú naplno prežívať život. Knihomoľov nájdeme medzi nimi zriedka. Detská narodeninová oslava, bez detí s 7️⃣2️⃣ môže dopadnúť veľmi nudne. Na vážnejších ľudí preto niekedy pôsobia vyčerpávajúco.

Čo s toľkou energiou?

Deti, ktoré majú v dátume narodenia viac čísiel 7️⃣2️⃣ , neprospieva večer teplá strava a cukor. Majú v sebe oheň (veľa energie) a teplá strava im ju ešte znásobuje. Keď sme obmedzili dcérke teplé večere a posunuli večeru na skoršiu hodinu bola o niečo pokojnejšia.

Oheň a vášeň u detí
https://skolacisel.sk/sluzby/tvoje-dieta-ako-sanca-pre-teba/

Najviac ich podporíte ak ich prihlásite do nejakého športového krúžku, kde môžu ventilovať potrebu pohybu. Tieto deti jednoducho milujú výzvy ako dôkaz ich šikovnosti. Majú radi uznanie, ceny, poháre, medaily. Radi stoja v centre diania najmä pri udeľovaní cien.

Pozor, aby v dospelosti neprepadli zneužívaniu, že si za nejakú odmenu nechajú aj “koleno vŕtať.” Pozorujete u svojich detí takéto sklony? Naďalej ich chváľte, no zároveň ich upozorníte na rozdiel medzi skutočným uznaním a metódou cukru a biča. Deti sa učia rýchlo a neskôr pokrytectvo ľahšie prekuknú.

Väčšinou je príjemné s nimi spolupracovať. Takmer vždy nachádzajú rýchle riešenia, dlhé premýšľanie je im cudzie. A práve to z nich robí zábavných spoločníkov. Radi rozprávajú. Majú veľmi dobrú výdrž. Ich nápady sa po niekoľkých dňoch nerozplynú ani keď všetko nejde tak ako má.

😊 Veľa záleží aj od ostatných čísel v dátume narodenia. Dieťa si vzorce správania a podvedomé programy preberá od svojich rodičov, preto je potrebné sa na dátum narodenia pozrieť aj u nich.

Michaela

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.