Prečo potrebujem chorobu?

Príbeh z mojej praxe zo sedenia.

rakovina prsníka

“Som po operácií, rakoviny prsníka. Lekár mi povedal, že môj problém je psychosomaticky a mám si ho na nejakej terapii riešiť.”

V poslednej dobe to častejšie počúvam práve od lekárov a som z toho veľmi potešená, že aj oni vnímajú hlbšie príčiny našich ochorení.

“Mám byť ešte v mojej práci ? Má moja práca vplyv na moje zdravie?” Znela otázka od Janky.

Aby si Janka uvedomila hlbšie svoje emócie, ktoré prežíva, cez kineziologický sval som vytestovala, kam sa máme ísť pozrieť aby pochopila príčinu svojho problému. Ocitla sa v brušku svojej maminy, dva mesiace po oplodnení.

“Ako sa cítiš,” pýtam sa jej. “Mám strach, či ma budú chcieť. Mamina si nebola istá, či ma vynosí,” odpovedala Janka. Ako veľmi nás ovplyvňujú ostatní, ako veľmi nás ovplyvňuje naše okolie, média… U Janky to bolo až na 80%. Dokážeme si od ostatných z vonku prevziať strach, neistotu a rôzne iné emócie za svoje.

“Keď prestaneš vnímať maminu a začneš vnímať seba a svoje telo ako sa cítiš?” Bezpečne, spokojne a uvoľnene 🤸‍♀️.

“Ako to máš teda vo svojej práci?” pýtam sa jej.

“Je tam toho veľa, nemám čas ísť ani na záchod ani si vypiť pohár vody. Som unavená a vyčerpaná. Máme termíny a musím ich dodržať.” odpovedá Janka.

“Prečo potrebuješ svoju chorobu?” pýtam sa jej.

“Aby som viacej počúvala signály svojho tela.”

Vždy v sebe máme všetky odpovede, len sa na chvíľku zastavme a počúvajme. Hlava sa vždy bude logicky zapájať a to je v poriadku. Nenechajme sa ňou zmiasť, zneistiť alebo dokonca sa ňou nechať riadiť 🙏.

Kam ľudia dokážeme až zájsť? Čo potrebujeme ešte zažiť aby sme si konečne dali seba na prvé miesto. Prestali tak veľmi lipnúť na vonkajšom dianí. Keď som sa jej opýtala koľko je ochotná ešte pracovať keď je unavená, odpovedala, že 3-4 hodiny. Prevezmime zodpovednosť za svoj život. Každá situácia má riešenie.

Vnímaj svoje telo, signály aké ti dáva. Počúvni ho! Je unavené, oddýchni si. Nevieš ako? Pýtaj sa! Odpovede vám vždy prídu priatelia. Vždy!

“Ako by si sa chcela cítiť? Ako by si to vo svojom živote chcela mať?” pýtam sa Janky.

Janka, sa pri krátkej meditácii dostala do veku kde zmenila prácu, žiarila a bola šťastná. Mala výborný kolektív a každý deň stavala s radosťou. Potom sa dostala do nádhernej botanickej záhrady, kde si vychutnala pokoj a dokázala sa uvoľniť a zrelaxovať. “Nemám dostatok skúsenosti a vzdelanie na takúto prácu. Som stará, nikde ma už nebudú chcieť ” Odpovedala mi.

“Ujasnite si, čo vlastne naozaj chcete. Opýtajte sa sami seba, čo by sa vám naozaj páčilo bez ohľadu na to, ako reálne či nereálne to vidíte. Pýtajte sa sami seba a dostanete odpoveď. Kto nedáva otázky, nedostáva odpovede.”

Numerologické okienko

Čo Janku, dané obdobie v ktorom sa nachádza učí:

Janka je v deväťročnom cykle 1., v ročnej vibrácií čísla 5. Má 55 rokov.

Numerologický rozbor

Deväťročný cyklus čísla jedna preveruje našu sebaistotou a samostatnosť. V tomto období zo seba musíme urobiť silnejšiu osobnosť, ktorá dokáže čeliť a vyriešiť všetky nezdary, ktoré sa jej postavia do cesty. Je tu túžba po zmene ale zároveň strach a neistota či je to tak správne, či to vôbec zvládne.

Ak máš chuť porozumieť sebe a svojmu životu, cez súvislostí čísel a prácou s podvedomím, prihlás sa do našej školy čísel. Tešíme sa na teba.

Michaela Košalková

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.