Poradenstvo 

70 eur

Na stretnutie je potrebné sa vopred objednať.

Čo vám stretnutie prinesie

  • cez prácu s vašim podvedomím si nájdete príčinu vášho problému, ktorý riešite
  • vedome porozumiete, aké zmeny je potrebné vo Vašom živote urobiť
  • prejdeme si vašu úlohu v živote, čo sa máte naučiť, vaše silné, slabé stránky, vaše výzvy v živote podľa numerológie
  • upokojíte svoju myseľ 

Stretnutie trvá cca 2 - 2,5 hod. 

BONUS: Bachová terapia (je možné si zakúpiť Bachové kvapky)

- viac informácií nájdete na www.mojesuvislosti.sk

stretnutie, terapeut

Čo hovoria klienti

Nájsť terapeuta, ktorý má tak komplexný záber v rôznych oblastiach je veľmi náročné. Mišku som našla na odporúčanie. Keďže sme sa nikdy nevideli obavy boli, ale po stretnutí a príjemnej chápavej atmosfére som ostala kľudná. Však ona pomáha hľadať cestu mne. Málokedy zvolíme takúto cestu. Ale stretnutie s Miškou má posunulo vo vnímaní môjho života výrazne. Bolo to parádne cestovanie v čase s vnemami príjemnými, aj zvláštnymi. Za 2,5 hodiny sme stihli veľa tém vyriešiť. Miška je komplexný, vnímavý, ľudský, citlivý terapeut. Som veľmi rada, že som sa rozhodla k nej ísť. Odporúčam každému. Pochopiť seba a svet okolo seba sa oplatí. Ďakujem
Marcela Jaňáková PospíchalováUčiteľka, výrobca domácej kozmetiky, prírodných liečiv pre telo a dušu.
Môj život sa uberá zvláštnym smerom. Je plný príbehov, ktoré spolu zdanlivo nesúvisia. Je plný zvratov, opakujúcich sa situácii,no v neposlednom rade plný ťažkosti, zúfania, strádania, hľadania.... Stretnutie s Tebou, Miska, mi otvorilo dvere k poznaniu. Jednotlivé epizódy, príbehy môjho života do seba začali zapadať. Hľadať si spoločnú stranu, ktorou ladia, súvisia spolu a nadväzujú na seba podobne ako puzzle. Vďaka tým dverám, čo si mi pomohla otvorit v duši, sa mi ukázala linia môjho života. Uzavretosť pred svetom, strach, moje obavy a hlavne postavené hradby pred laskou, nedôvera, že ja môžem mať rada, či byť milovaná... Pomohla si mi definovať to, o čom som nevedela,že skutocne existuje. ...aj keď ma celý čas niečo "tlačilo" na duši. Poukázať na to, že je tu miesto, ktoré nemám vysvetlené a veľmi hlboko zasahuje do môjho počínania, do všetkého, čo robím. Spôsobovalo mi to veľa nepríjemných situácií. Pootvorila si dvere do minulosti, no zároveň aj tie, ktoré som doteraz zatvárala sama pred sebou v súčasnosti. Ďakujem Ti za to, že si mi ukazala, ako precitit svoju ubolenú dušu, vidieť svoj život z inej strany, pozerať sa na seba inými očami. Ďakujem.
Martina LadvenicováŠpeciálny pedagóg
Milá Miška, ďakujem Ti za láskavý prístup počas celého nášho stretnutia. Je veľmi pozoruhodné, ako rýchlo dostane človek v Tvojej prítomnosti pocit, že sa môže bez zábran otvoriť. Bolo to pre mňa dosť dôležité a o to ľahšie sa nám spoločne pracovalo. Pocity sa u mňa upratovali 🙂 aj po našom stretnutí, akoby všetko dosadalo na správne miesto. Ďakujem ešte raz za Tvoju ochotu a snahu pomôcť. Janka V.
Janka V.Terapeut
S Miškou som sa po prvý krát stretla na seminári ohľadom numerologie. Kurz splnil všetky moje očakávania. Miška bola znalá danej problematiky a vďaka numerologii som pochopila, prečo sa v mojom živote deje to, čo sa deje.. Cítila som, že týmto seminárom to u mňa ešte neskončilo, preto som u Mišky absolvovala kineziologické odblokovanie, kde mi pomohla nájsť moje vnútorné emocionálne bloky a nasmerovať má na správnu cestu za čo som jej veľmi vďačná. Uvedomila som si, že na to, aby som sa mohla v živote posunúť vpred, som musela vo svojom vnútri uvoľniť negatívne emócie z minulosti, ktoré ma brzdili v mojom ďalšom napredovaní. 😘😘😘
Ľubomíra MegováPodnikateľka
Vždy si premyslím v predstihu témy, ktoré by som sama v sebe chcela otvoriť ešte predtým ako nájdem odvahu zájsť za odbornou radou. Pre mňa je tou správnou voľbou Miška, ktorá svojim osobným prístupom, citom a intuíciou otvorí aj ďalšie okná, napriek tomu, že ja sa im bránim v podvedomí venovať. Väčšinou je to buď zo strachu alebo vstupom môjho silného ega :). A o to sú naše stretnutia silnejšie. Objavím v sebe silu v otázkach z môjho osobného života, na ktoré som sa netrúfla ani len pozrieť sama za seba . Miška mi pomáha prísť na novy uhol pohľadu, ktorý neskôr využívam v mojom reálnom svete. A to je pre mňa dôležité :).
Ľubka DugovičováLearnig and Development Lead
Terapiou som si vyriešila veľa veci v mojom živote, s ktorými so si nevedela poradiť. Nerozumela som tomu, prečo sa mi to deje a často aj opakuje. Pochopila som svoje detstvo, rodičov a teraz k nim cítim lásku aj napriek tomu, že neboli možno dokonalí. Na terapii sa problém nie len otvorí, ale sa aj hneď vyrieši. Z každej terapie odchádzam síce s hlavou plnou myšlienok, ale s obrovskou úľavou a spokojnosťou. Veľká vďaka Miške, ktorá je chápajúca, otvorená, úprimná terapeutka a krásny človek.
Janka Ž.Fyzioterapeut
K Miške som sa dostala náhodou, nehľadala som jej pomoc, no nejako to život zariadil a som za to veľmi vďačná. Nakoľko sedenie s ňou bolo zaujímavé, po všetkých smeroch. Miška je veľmi vnímavá a citlivá osôbka, ktorá mi pomohla zamyslieť sa, prečo sa mi vracajú určité pocity a prečo sa v istých situáciách správam tak utiahnuto, nepripustím k sebe nikoho, kto mi chce pomôcť. Nikdy ma nenapadlo, že to môže mať korene z čias keď som mala, ako sa ľudovo hovorí “…násť“. Keď človek prežíva svoju prvú lásku a myslí si, že nič väčšie už nikdy nezažije. Keď do lásky dávate všetko a myslíte, že ten spoločný záujem jeden o druhého nikdy neskončí. No zrazu sa veci a situácia zmenia a jeden z vás už tu spoločnú víziu nezdieľa. Už zrazu, nie sú pre neho všetky tie spoločné sľuby dôležité a vy tam stojíte a nechcete uveriť, že bublina naozaj spľaskla. No vy nemáte a ani nechcete to s nikým iným prežívať, nechcete sa s nikým o tom rozprávať, chcete to zvládnuť sama a tak aj robíte. Lenže, pri tej bolesti, ktorú prežívate si neuvedomujete, že vaša myseľ si všetko zaznamenáva a vždy keď zrazu je niečo inak ako ste si predstavovali, máte opäť ten pocit, že všetko musíte zvládnuť iba sama. Neprimáte pomoc od iných, ani vtedy keď máte toho na pleciach naozaj veľa. Idete do kolien naozaj nevládzete, no nikoho pri sebe neznesiete, pretože tak ako vtedy máte pocit, že nikto vás nepochopí a nikto nepomôže. Tak aj teraz po rokoch to je síce pri iných situáciách, no stále ten pocit pretrváva a vracia sa. Som vďačná, nesmierne vďačná za to poznanie, uvedomenie si príčiny a hlavne za zavretie dverí za týmto nechceným vzorom. Ešte raz za všetko ďakujem. Ak by ste chceli zavrieť za nechcenými vzorcami dvere neváhajte a vyhľadajte Mišku, určite neoľutujete a budete milo prekvapení, koľko vecí si uvedomíte.
Lucia K.Riaditeľka