Zapisovanie čísel do kolesa

POZOR ! Do kolesa zapisujeme dátum narodenia bez prvých dvoch čísel tisícročia  a storočia 19… 20…  (kolektívne vedomie)

Prečo nepracujeme v kolese s dvomi číslicami tisícročia a storočia ?

Kolektívne vedomie sa vzťahuje na súbor zdieľaných presvedčení, myšlienok, postojov a vedomostí, ktoré sú spoločné pre sociálnu skupinu alebo spoločnosť. Iné znaky a presvedčenia sú v 20. tom storočí, iné v 21. storočí. Zameriavame sa v tomto kolese čísel na individualitu jednotlivca, priamo na jeho dary, potenciál, vzorce správania.

Ako zapisovať do kolesa

Vzor všetkých čísel v kolese.

Každé číslo má svoje miesto, farbu aj názov.

Ukážme si to na príklade číslo 1.

Dátum narodenia 13.5.78 (1978)

Číslo dňa 13 zapíšete: 1 (hore do kolesa) – na Sever, 3 – na východ. Mesiac číslo 5 zapíšete do stredu. Z roka zapíšete len posledné dve číslice 78. 7 (na kolese dole) – na Juh a číslo 8 opäť na východ. Stanica západu zostane prázdna lebo v dátume narodenia sa nenachádzajú čísla 9 a 4 (aj keď 9 v roku narodenia je)

Ukážme si to na príklade číslo 2.

Dátum narodenia 6.4.05 (2005)

Pozor ! Opäť nezapisujete prvé dve čísla v roku. Ak nemáte číslo v dátume narodenia ako v tomto prípade 8,3,7,2 na východe a juhu nebudú žiadne čísla.

Koleso sa pohybuje v smere hodinových ručičiek. Presne tak, ako by ste mali vždy miešať čaj alebo kávu a pohybovať varechou pri varení, aby jedlo získalo silu. Našou životnou úlohou je doplniť si chýbajúce stanice. Aby sme pochopili okolie, zvláštne sily a schopnosti, ktoré sú s nimi spojené. Je to energia, ktorá sa stále dookola pohybuje. Vzdorujete, nechcete vidieť čo vám okolie zrkadlí, hneváte sa alebo potláčate seba? Vaše TELO-DUŠA-MYSEĽ alebo rôzne situácie v živote, vám to jasne, niekedy menej jasne 😅 budú ukazovať.

Michaela 

Michaela Košalková
Terapeut metódou Kineziológia One Brain, Rozbory a kurzy Numerológie, Bachová terapia

Online kurz     29.10.2022

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

1. časť

Tvoje dieťa ako šanca pre teba

Porozumiete u dieťaťa

 

  jeho prirodzenosti a jeho potrebám
♥  aký váš prístup správania potrebuje
♥  čo vám zrkadlí
  jeho reakciám 
  čo vás prišlo naučiť
  čo vy ste prišli naučiť jeho
  akú farbu izbyčky, oblečenia vybrať aby ste podporili jeho energiu a tvorivosť

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.